Graphics BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българския форум за графики!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тифани Тортън: "Обичам да узвочавам!"

Go down 
АвторСъобщение
Miss Knight ♥
Admin
Miss Knight ♥


Брой мнения : 227
Join date : 26.09.2010
Age : 23

Тифани Тортън: "Обичам да узвочавам!" Empty
ПисанеЗаглавие: Тифани Тортън: "Обичам да узвочавам!"   Тифани Тортън: "Обичам да узвочавам!" Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 6:09 am

Тифани Тортън ще узвочава рибката Дорис в Fish Hooks (нов сериал на Дисни).Ето какво споделя Тиф:
"Аз обичам да узвочавам.Това е един напълно нов свят за мен!Узвочавала съм много герои, но това ще е първия ми проект, в който правя нещо!Много се радвам, че отново ще съм част от това!Челси Стаб, е наистина една от моите добри приятелки и се радвам, че ще работя с нея."Ето какво още казва младата актриса за шоуто:"Мисля, че това ще е очерователно шоу!Дорис има наистина очерователен характер.Според мен в 1ви епизод Оскар създава Дорис в съзнанието му.Така той се преструва, че това момиче, което той е създал в съзнанието си е негова приятелка."
Аз лично мисля, че Тифани ще оправдае учакванията на всички ни и ще се справи чудесно!Е нищо не ни пречи да стискаме палци, нали?!! =D
Върнете се в началото Go down
https://graphics-bg.forumotion.com
 
Тифани Тортън: "Обичам да узвочавам!"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Graphics BG Forum :: Новини и клюки-
Идете на: