Graphics BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Българския форум за графики!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Енрике: Дойдох с голямо нетърпение

Go down 
АвторСъобщение
Miss Knight ♥
Admin
Miss Knight ♥


Брой мнения : 227
Join date : 26.09.2010
Age : 23

Енрике: Дойдох с голямо нетърпение Empty
ПисанеЗаглавие: Енрике: Дойдох с голямо нетърпение   Енрике: Дойдох с голямо нетърпение Icon_minitimeЧет Сеп 30, 2010 1:18 pm

"С голямо нетърпение" да ни види се приземи у нас латинозвездата Енрике Иглесиас. Испанецът е подаръкът на М-Тел за клиенти и фенки в чест на 15-годишния рожден ден на телекома. Партито стартира в 19 ч в парка зад столичния музей "Земята и хората". Музикалната екстраваганца в центъра на София бе напълно безплатна.

Енрике, чийто глас тревожи тийнейджърките вече 15 години, кацна без любимата си Анна Курникова на столичната аерогара. Но пък с невероятна за ранния час щастлива усмивка - часовникът показваше 2 ч след полунощ. Иглесиас бе летял 12 часа за срещата с българската публика, полетът му бе частен и директен: Маями - София. Но явно това не бе проблем за "герой" като него, както пее самият той в "Hero". Иглесиас слезе от ВИП-а след процесия от асистенти с багажи, куфари с инструменти, стойката му за микрофона и пр. аксесоари, намерили място в два микробуса.

Енрике излезе в изцяло мъжката компания на своя бенд и четирима здрави българи, които ще го охраняват по време на целия му престой на наша територия. Певецът понечи да заобиколи неколцината журналисти, но едно "Здравей, Енрике" бе достатъчно да го спре и да размени "две думи".

- Как беше полетът?

- Много добре, благодаря.

- Какво очаквате от българската публика?

- Щастлив съм, че съм тук, за първи път идвам в България.

- Какво знаете за България?

- Малко. Но аз винаги с голямо нетърпение отивам на нови места. И сега съм тук.

За госта и антуража му чакаха няколко буса и едно лъскаво "Ауди". Вместо Енрике обаче в автомобила се настани един от продуцентите му. Певецът предпочете по-народните удобства на "Фолксваген" микробус и компанията на музикантите. На предната седалка до шофьора се появи каменното лице на един от най-добрите български охранители - Здравко Леков - т.нар. бодигард на Скарлет Йохансон, който преди време я спаси от тежко нараняване при падане от кон. Сега той ще бди и за сигурността на поп знаменитост.

"Делегацията" на латиноса пое към хотел "Кемпински", водена от пилотна полицейска кола. Там за Енрике бе отреден президентският апартамент, а за екипа му - 20 стаи.

Информация на Диляна Димитрова от в. "Труд"
Върнете се в началото Go down
https://graphics-bg.forumotion.com
 
Енрике: Дойдох с голямо нетърпение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Graphics BG Forum :: Новини и клюки-
Идете на: